skip to Main Content

Varig Forsikring Nordmøre og Romsdal er eier i og samarbeidspartner med Frende fra 1. januar 2021.

Frende er etablert og eid av lokale sparebanker på Sør- og Vestlandet og har samme lokale strategi som oss. 

  • I praksis vil du som vår kunde oppleve at du har alle forsikringer  ett og samme sted. I polisen fremgår det at vi har et samarbeid om de ulike produktene. Enkelt sagt vil alle bygninger og inventar være forsikret i Varig Forsikring Nordmøre og Romsdal og de øvrige produktene, som for eksempel bil og reise, være forsikret i Frende.
  • Oppgjør for alle typer skader vil gjøres av Frendes oppgjørsmedarbeidere. Frende er kåret til Norges beste selskap innen skadeoppgjør de siste tre årene. 

All kundeservice gjøres av Varig Forsikring Nordmøre og Romsdal.

Finn din rådgiver i oversikten under.

Ida Hegdal

94 15 87 05 ida.hegdal@varignr.no

read more

Janicke Aasprong

94 15 96 76 janicke.aasprong@varignr.no

read more

Frank Robert Vik

91 77 27 16 frank.robert.vik@varignr.no

read more

Vilde Pettersen

94 15 42 35 vilde.pettersen@varignr.no

read more

Magnus Sjøasæther Kleivenes

47 76 73 40 magnus.kleivenes@varignr.no

read more

Leif Magne Sevaldsen

91 19 70 66 leif.Magne.Sevaldsen@varignr.no

read more

Kari Larsson

93 23 73 86 kari.larsson@varignr.no

read more

Anita Meland Lervik

95 12 48 40 anita.meland-lervik@varignr.no

read more

Kari Buvik

97 17 49 91 kari.buvik@varignr.no

read more
Back To Top